Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Aktualność

AB

10.05.2016

 

Data: 10 maja 2016 r.

Miejsce: Magnice k/Wrocławia

Temat: Otwarcie Centrum Dystrybucyjnego Grupy AB

 

Centrum Dystrybucyjne w Magnicach uroczyście otwarte

 

Naszpikowane najnowocześniejszymi technologiami Centrum Dystrybucyjne Grupy AB w Magnicach pod Wrocławiem zostało uroczyście otwarte. O tym, jak istotne jest to wydarzenie dla Grupy AB w kontekście możliwości ekspansji biznesowej i jak innowacyjne jest nowe centrum dystrybucyjne, wybudowane kosztem blisko 130 mln zł, można przeczytać tutaj [link]. Oficjalne otwarcie obiektu zgromadziło licznych gości, w tym przedstawicieli rządu, parlamentarzystów, władz lokalnych, partnerów biznesowych i media.

tl_files/klienci/nowy/AB/AB_015.jpg- Zaczynałem od wynajętego pokoju w hotelu robotniczym. Przez te wszystkie lata (25) zbudowaliśmy niezwykły zespół ludzi, tworzących AB, dzięki którym nasz roczny obrót to już 7 mld zł. Nowe centrum dystrybucyjne zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby w możliwie największy sposób wykorzystać dynamiczny wzrost rynku e-commerce, na którym mamy do czynienia z nowym rozdaniem. W skali polskiego rynku chodzi o dodatkowe dziesiątki miliardów złotych w perspektywie najbliższych lat – powiedział Andrzej Przybyło, Prezes Zarządu AB SA.

Gratulacje za niezwykły sukces Grupy AB, budzące podziw nowe centrum dystrybucyjne oraz życzenia dalszych sukcesów złożyli na ręce Prezesa Przybyło m.in. Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju Paweł Chorąży, Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak, Marszałek Senior Sejmu Kornel Morawiecki, Wiceprezydent Miasta Wrocławia Adam Grehl i Zastępca Wójta Gminy Kobierzyce Piotr Kopeć.

Prezentacja -> link

 

tl_files/klienci/nowy/AB/AB_019.jpgtl_files/klienci/nowy/AB/AB_033.jpg

Wróć

Nasi klienci