Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Aktualność

AB

21.08.2019

 

Monitory profesjonalne Sharp w polskiej ofercie Grupy AB

Grupa AB, notowany na GPW największy dystrybutor IT oraz elektroniki użytkowej w Polsce i regionie CEE, poszerzyła ofertę monitorów profesjonalnych w Polsce o produkty marki Sharp. Wpisuje się to w strategię Grupy AB w zakresie rozbudowy najszerszego portfolio produktów dostępnych na rynku, również w zakresie instalacji Digital Signage.

- AB S.A., lider dystrybucji LCD i LFD w Polsce, wspólnie z firmą Sharp planuje szereg działań promujących nowe rozwiązania produktowe. Jesteśmy przekonani, że poprzez sieć naszych Partnerów dotrzemy do szerokiego grona odbiorców, ceniących doskonałą jakość za przystępną ceną oraz oryginalność i nieszablonowość rozwiązań – podkreślił Arkadiusz Mierzwiński,  Product Manager ds. Digital Signage w AB S.A.

W ofercie AB z zakresu Digital Signage znajduje się więcej niż 2 tys. indeksów produktowych ponad 30 renomowanych producentów. W ramach poszerzonej oferty o monitory profesjonalne marki Sharp wiele produktów np. dedykowane pod wideo ściany monitory 70” lub interaktywny monitor WCD (Windows Collaboration Displays) można śmiało nazwać awangardą biznesu prezentacji cyfrowej.

Warto zauważyć, że Partnerzy AB S.A. otrzymują wsparcie techniczne i doradztwo przy budowaniu oferty na potrzeby projektów Digital Signage. Do dyspozycji jest również profesjonalny zespół wyspecjalizowanych product managerów, odpowiadających za poszczególne linie produktowe, w tym monitory wielkoformatowe, infrastrukturę czy software służący do tworzenia treści.

- Dzięki profesjonalnemu wsparciu naszych Partnerów oraz dzięki atrakcyjnej ofercie handlowej segment Digital Signage w AB S.A. rozwija się w wysokim tempie kilkudziesięciu procent rocznie. Nasz sukces to jednak przede wszystkim sukcesy naszych klientów, realizujących pełne spektrum instalacji Digital Signage – powiedziała Patrycja Gawarecka, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w AB S.A.

Więcej informacji o ofercie firmy Sharp i AB S.A. można znaleźć na stronach: www.ab.pl
www.abonline.pl.

 

***

Grupa AB jako jedyna polska firma znajduje się w gronie 9 największych dystrybutorów IT i dostawców rozwiązań e-commerce w Europie. Jest mocnym nr 1 w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Oferuje blisko 100 tys. produktów - w tym największych światowych producentów nowoczesnych technologii jak Apple, Microsoft, HP Inc.,  Hewlett Packard Enterprise (HPE), Lenovo, Samsung czy Dell - do ponad 16 tys. partnerów handlowych. Jest wiodącym dostawcą usług chmurowych (cloud) oraz wartości dodanej w dystrybucji (VAD). Rozwija także dystrybucję AGD/RTV i zabawek, należąc już do wiodących dystrybutorów w tym zakresie w Polsce. Spółkę cechują najlepsze zaplecze logistyczne i najlepsza efektywność biznesowa w branży.

Grupa AB zarządza własnymi markami TB, Optimus i Triline oraz własnymi sieciami franczyzowymi Alsen (Polska), Comfor (Czechy i Słowacja), Premio (Czechy) i Triline (Czechy), a także Optimus (integratorzy - Polska), Kakto (AGD/RTV - Polska), Digimax (rozwiązania mobilne i smart home – Czechy i Słowacja) i Wyspa Szkrabów (zabawki – Polska). Z ponad 1,8 tys. punktów sprzedaży detalicznej to największa branżowa sieć franczyzowa w regionie CEE.

Od 2006 roku AB S.A. jest spółką notowaną na rynku głównym GPW. Więcej informacji na temat Grupy AB można znaleźć pod adresem www.ab.pl.

 

Wróć

Nasi klienci