Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Aktualność

City Interactive

09.11.2012

PONAD TRZY MILIONY SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY GRY SNIPER: GHOST WARRIOR!

 

Warszawa, Polska, 9 listopada 2012 – CI Games ma zaszczyt poinformować, że gra Sniper: Ghost Warrior właśnie przekroczyła magiczną liczbę 3 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie.

 

Sniper: Ghost Warrior został wydany w 2010 roku na konsolę Xbox 360 i komputery PC. W 2011 roku firma CI Games wydała również wersję na PlayStation 3. Od początku sprzedaż utrzymywała się na niezwykle wysokim poziomie, a gra stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek na świecie.

 

Sprzedaż ponad trzech milionów egzemplarzy polskiej gry to wyczyn, który do tej pory udał się tylko firmie Techland, przy okazji wydania Dead Island.  Jest nam bardzo miło znaleźć się w tak doborowym towarzystwie.

 

Fantastyczna sprzedaż pierwszej części Sniper: Ghost Warrior jest również świetną prognozą dla przyszłej sprzedaży drugiej części gry, która pojawi się niedługo na rynku. Firma CI Games ma nadzieję, że druga odsłona serii ustanowi kolejne rekordy sprzedaży, jednocześnie wzmacniając pozycję całej marki Sniper: Ghost Warrior

 

 

 

# # #

O CI Games: CI Games to międzynarodowy wydawca oraz największy polski producent gier komputerowych na komputery osobiste i konsole, w tym Xbox 360, Playstation 3, Nintendo Wii oraz Nintendo DS. Długofalowa strategia zagwarantowała skuteczną ekspansję na międzynarodowe rynki. Poza siedzibą w Warszawie, CI Games otworzyło studia w Rzeszowie, Bydgoszczy, Poznaniu oraz za granicą, w Londynie i Bukareszcie. Powstały również biura firmy w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Obecność na 40 rynkach i pięciu kontynentach sprawia, że CI Games postrzegane jest jako jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży. CI Games zatrudnia obecnie blisko 200 osób. W czerwcu 2010 na rynku pojawiła się największa produkcja City Interactive - Sniper: Ghost Warrior. Gra odniosła olbrzymi sukces, do dnia dzisiejszego sprzedając się w liczbie ponad 3 milionów egzemplarzy na całym świecie.

Wróć

Nasi klienci