Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Aktualność

City Interactive

13.03.2013

Miejsce: Warszawa

Uczestnicy: Ponad 120 dziennikarzy, analityków i zarządzających

Temat: Premiera gry „Sniper: Ghost Warrior 2”

 

Sniper 2 hitem już na starcie

Na najważniejszej premierze gry komputerowej w tym roku zgromadziło się łącznie ponad 120 dziennikarzy branżowych i finansowych oraz analityków i zarządzających funduszami. Prezentacja, która zawierała pokaz gry na żywo, potwierdziła spodziewane mocne strony Snipera 2 – realizm zarówno grafiki, jak również zachowania postaci i ich inteligencji. To mieszanka, która sprawia, że grę Sniper: Ghost Warrior 2 można już nazwać hitem. Zresztą liczby mówią same za siebie.

- Sniper 2 jest już dużym sukcesem. To pewne. Zamówienia na debiut to nie 800 tys. szt., nie 900 tys. szt., ale ponad 1 mln kopiioznajmił zebranym Marek Tymiński, Prezes Zarządu City Interactive SA.

Oznacza to, że wyniki finansowe City Interactive w pierwszym kwartale br. będą rekordowe. W kolejnych kwartałach dobra passa powinna nadal trwać – wraz z realizacją kolejnych zamówień na Snipera 2 i dodatki do niego.

- Zakładamy sprzedaż Snipera 2 na wyższym poziomie niż Snipera 1. Pierwszą odsłonę Snipera sprzedaliśmy w ponad 3 mln egzemplarzypowiedział Prezes Tymiński.

Dodał, że City Interactive wkrótce zmieni nazwę na CI Games, unifikując się z marką handlową swoich produktów. Jednocześnie spółka tworzy silne portfolio gier komputerowych, zatem kolejne premiery już niebawem.

tl_files/klienci/nowy/13.03.2013 CI (1).jpg

tl_files/klienci/nowy/13.03.2013 CI (1).jpg

tl_files/klienci/nowy/13.03.2013 CI (4).jpg

Wróć

Nasi klienci