Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Aktualność

City Interactive

17.06.2013

Sniper 2 bez zwrotów, już jesienią Alien Rage

 

Na łamach portalu "Money.pl" przedstawiciele spółki City Interactive przedstawili obecną sytuację drugiej części hitu Sniper: Ghost Warrior oraz perspektywy wydawnicze na najbliższy okres.

- Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych zwrotów gry Sniper 2, przeciwnie - sklepy nadal robią domówienia i sprzedaż gry do sieci zbliża się już do 1,2 mln sztuk. Od premiery Sniper 2 dynamika sprzedaży w porównaniu do pierwszej części jest wyższa na części z kluczowych rynków - powiedział Marcin Kwaśnica, dyrektor sprzedaży CI Games.

Spółka już planuje kolejne ruchy, aby jeszcze mocniej ożywić popyt na swój flagowy produkt, który już teraz można z pewnością nazwać biznesowym sukcesem.

- Niedługo sprzedaż będzie wsparta przez promocje cenowe, które będą dodatkowym impulsem do zakupu gry. Będzie to również oznaczało przecenę części towaru, który jest po stronie detalistów, ale przeceny te nie powinny mieć znaczącego wpływu na wynik sprzedaży - dodał Marcin Kwaśnica.

City Interactive zapewnia również, że mimo skupieniu się na Sniperze 2, spółka nie zapomniała o innych projektach. Jesienią ma zostać wypuszczona strzelanka Alien Rage.

- Jesienny termin debiutu Alien Rage jest niezagrożony. Cena gry w dystrybucji cyfrowej najprawdopodobniej wyniesie 15 dolarów w wersji na konsole Xbox i PS3 oraz podobnie na PC. Koszt produkcji tej gry wraz z marketingiem bliski będzie 10 mln zł. Jeśli chodzi o podział przychodów ze sprzedaży cyfrowej, jest on dużo korzystniejszy niż w przypadku dystrybucji klasycznej (pudełkowej) ze względu na brak fizycznych nośników, logistyki i pośredników w sprzedaży - powiedział Michał Sokolski, dyrektor do spraw strategii CI Games.

 

Więcej informacji w artykule na portalu "Money.pl" [TUTAJ]

Wróć

Nasi klienci