Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Aktualność

Cormay

14.02.2014

BlueBox PZ Cormay działa

 

Wyczekiwana przez inwestorów i branżę medyczną pierwsza prezentacja prototypu innowacyjnego analizatora krwi już się odbyła - w laboratorium spółki w Lublinie 13 lutego. Goście spółki spotkali się z osobami odpowiedzialnymi za cały projekt. Wśród przedstawicieli spółki był naturalnie prezes Cormaya Tomasz Tuora, który komentował prezentację słowami:

 

- Prototyp BlueBoksa ma bardzo dobre wyniki w porównaniu z urządzeniami laboratoryjnymi, które ma zastąpić w codziennym użyciu przez samych lekarzy - mówił prezes Tomasz Tuora.

 

Mirosław Ostrowski, project manager ds. biochemii PZ Cormay podkreślił kluczowe różnice między BlueBoksem a najbliższą konkurencją oraz opowiedział o możliwościach BlueBoksa, zaznaczając, że projekt na bieżąco będzie ulepszany i optymalizowany. Zalety BlueBoksa?  Większe menu testów przy niższych kosztach nabycia sprzętu i testów.

 

Wolfgang Warum z austriackiego Wilda, odpowiedzialnego za proces industrializacji i optymalizacji produktu, przywiózł ze sobą prezentację dotyczącą harmonogramu prac na najbliższe 2 lata, mające zakończyć się finalną produkcją na masową skalę.

 

Dziennikarz Marcel Zatoński skorzystał z okazji, przepytując o wrażenia obecnych na spotkani analityków rynku finansowego. Jeden z rozmówców tak skomentował całe spotkanie z 13 lutego:

 

- Największy pozytyw to pokazanie urządzenia, które działa i robi to, co miało robić. To rozwiało sporo wątpliwości. Wreszcie pojawiło się więcej konkretów, na pewno na plus zaliczyć trzeba prezentację harmonogramu prac na najbliższe 2 lata - ocenia analityk jednej z instytucji finansowych.

 

Dowiedz się więcej z piątkowego (14.02) wydania "Pulsu Biznesu" ze strony 4 lub z linku poniżej na poratal pb.pl [Tutaj]

 

Wróć

Nasi klienci