Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Aktualność

Hollywood

27.03.2019

 

Delegacja Brandenburgii w Sierpcu

27 marca br. na zaproszenie Prezesa Zarządu Grupy Hollywood, Adama Konieczkowskiego, przybyła do Sierpca delegacja Rządu Brandenburgii. W spotkaniu uczestniczyli również włodarze Ziemi Sierpeckiej, na czele z burmistrzem miasta Sierpc Panem Jarosławem Perzyńskim i starostą powiatu sierpeckiego Panem Mariuszem Turalskim.

Grupa Hollywood z siedzibą w Sierpcu to największa sieć pralni przemysłowych w Polsce, która rozpoczęła także ekspansję zagraniczną na rynku niemieckim. Pierwsza akwizycja poza granicami kraju dotyczyła zakładu pralniczego Targatz GmbH, który od 1928 roku jest synonimem wysokiej jakości w pralnictwie niemieckim, a obecnie funkcjonuje w ramach Grupy Hollywood. Zakład zlokalizowany jest w miejscowości Eberswalde w landzie Branderburgia.

Spotkanie w Sierpcu miało na celu przybliżenie gościom z Niemiec misji i celów działania Grupy Hollywood, również w kontekście rozwoju HTS Targatz. Prezes Hollywood S.A. Adam Konieczkowski wspólnie z władzami miasta i powiatu zadeklarowali współpracę z Landem Brandenburgii, której początkiem może być pierwsza konferencja w Sierpcu, dotycząca współpracy bilateralnej pomiędzy przedsiębiorcami obydwu krajów. Termin konferencji zaplanowano na początek przyszłego roku.

Więcej:

https://www.sierpc.pl/

http://powiat.sierpc.pl/

 

Wróć

Nasi klienci