Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Aktualność

Unima 2000

04.11.2017

 

Unima 2000 ekspertem rozwiązań IT i telco dla firm

Unima 2000 oferuje polskim przedsiębiorstwom dostosowane do ich potrzeb i specyfiki najlepsze rozwiązania komunikacyjne i IT światowej klasy. Dobrą okazją do wyszczególnienia części z nich stała się konferencja, jaką pod koniec października br. zorganizowała Unima 2000 w Jachrance pod Warszawą. Zaproszeni goście mieli możliwość bezpośrednich rozmów z ekspertami Unimy 2000 i dostawców globalnych technologii oraz mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie efektywnej komunikacji oraz bezpieczeństwa danych w firmie i w relacji firma-klienci. Doświadczenia Unimy 2000 są przy tym bardzo szerokie, gdyż jej klientami są zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa z różnych branż, jak również największe firmy – m.in. LOT czy czołowe banki.

Na spotkaniu poruszono tematy związane z usprawnieniem przepływu informacji oraz nowymi możliwościami, jakie dostarczają najnowsze narzędzia komunikacyjne. Prelekcje dotyczyły również kwestii związanych z bezpieczeństwem gromadzonych danych, w szczególności ochroną danych osobowych w świetle wymagań nowego rozporządzenia unijnego, dotyczącego przetwarzania danych osobowych (GDPR). Rozporządzenie to wchodzi w życie już w maju 2018 roku, istotnie zmieniając obowiązki w tym zakresie i wymuszając znaczne doinwestowanie tego obszaru w polskich przedsiębiorstwach.

Wśród rozwiązań, jakie szczegółowo zostały zaprezentowane podczas konferencji, można wymienić produkty partnerów Unimy 2000: Avaya – Breeze, Equinox i Oceana oraz IBM – rodziny oprogramowania InfoSphere Optim i API Connect.

 

tl_files/klienci/nowy/Unima/konferencja2017_001.jpgtl_files/klienci/nowy/Unima/konferencja2017_002.jpg

 

tl_files/klienci/nowy/Unima/konferencja2017_003.jpgtl_files/klienci/nowy/Unima/konferencja2017_004.jpg

 

tl_files/klienci/nowy/Unima/konferencja2017_005.jpgtl_files/klienci/nowy/Unima/konferencja2017_006.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wróć

Nasi klienci