Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Aktualność

Unima 2000

31.10.2017

 

Zarządzanie nieruchomościami to również domena Unimy 2000

Podczas Kongresu Real Estate Management, w którym uczestniczyło blisko 500 specjalistów z branży, Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne prezentowała jedno ze swoich rozwiązań, wnoszących nową jakość dla właścicieli i zarządców budynków – platformę do zarządzania procesami biznesowymi Axxerion.

To oprogramowanie typu CAFM (Kompleksowy System Wspomagający Zarządzanie Nieruchomościami), który jest kompletnym narzędziem. Łączy on funkcje zaawansowanego software’u wspomagającego zarzadzanie nieruchomościami z praktycznie wszystkimi procesami zachodzącymi w nowoczesnym przedsiębiorstwie. Zaskakuje jego prostota we tl_files/klienci/nowy/Unima/2017-10-26_kongres_rem_1.jpgwdrożeniu i obsłudze oraz elastyczność, która pozwala łatwo adaptować go do specyficznych wymagań firmy jak i rynku, na którym działa. System Axxerion to bardzo przyjazne w użyciu narzędzie informatyczne do zarządzania nieruchomościami. Pozwala zarządzać każdą nieruchomością bez względu na jej przeznaczenie, w tym m.in. biurową, parkingami, centrami handlowymi i usługowymi, obiektami publicznymi, sportowymi czy też kompleksami mieszkalnymi. Jest to narzędzie dedykowane zarówno dla potrzeb właściciela jak i użytkownika /najemcy. Rozwiązania Axxerion wspomagają wszystkie powiązane wzajemnie procesy, takie jak planowanie, administrowanie, utrzymanie techniczne, kontrola zużycia mediów, księgowość. System pozwala na pełną kontrolę wydatków i wpływów oraz na stały wgląd w dane najemców i wynajmujących, dokumentacje obiektów oraz procesów.

Rozwiązania Axxerion są narzędziem niezbędnym do optymalizacji procesów biznesowych i wdrażania wyższej jakości usług. Jednocześnie są narzędziem tanim, prostym i szybkim zarówno we wdrożeniu, jak i w użyciu. To system dedykowany małej, jak i dużej firmie.

Warto podkreślić, że Unima 2000 jest jedynym w Polsce przedstawicielem Axxerion. Co więcej, ma kompetencje w zakresie kastomizacji systemu do potrzeb konkretnego podmiotu. Sam system cieszy się bardzo dużym powodzeniem na świecie. Korzystają z niego m.in. takie firmy jak: DHL, UPC, Honeywell czy T-Mobile.

 

Wróć

Nasi klienci