Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Aktualność

Unima 2000

11.06.2018

 

Unima 2000 już diamentowym partnerem Avaya

Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. spełniła rygorystyczne kryteria i uzyskała najwyższy stopień partnerstwa przyznawany przez firmę Avaya – Avaya Edge Diamond. Tak wysoki status posiadają w Polsce zaledwie dwie firmy.

- Jest to potwierdzenie najwyższych kompetencji spółki Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne. Avaya to globalny lider rozwiązań komunikacyjnych, którego rozwiązania funkcjonują w największych firmach i instytucjach na świecie. Aż 95% przedsiębiorstw z listy Fortune 500 korzysta z rozwiązań Avaya. Dzięki naszemu strategicznemu partnerstwu z Avaya także polskie firmy uzyskują dostęp do najbardziej kompletnego portfolio oprogramowania i usług dla contact center oraz zunifikowanej komunikacji, rozwiązań działających on-premise, w chmurze oraz hybrydowo – mówi Krzysztof Kniszner, Prezes Zarządu Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A.v

„Diamentowy Partner Avaya” to najwyższy status przyznany w ramach programu partnerskiego Avaya Edge. Jego uzyskanie stanowi potwierdzenie wiodącego poziomu umiejętności i doświadczenia spółki Unima 2000, która wykazała się kompetencjami w projektowaniu, integrowaniu i wspieraniu rozwiązań Avaya. Spółka udowodniła, że jest w stanie realizować złożone projekty oraz zapewniać wysoki poziom zadowolenia klientów, co jest kluczowym wymogiem programu Avaya Edge.

Otrzymując najwyższy status partnerski firmy Avaya, spółka Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne uzyskała dostęp do najbogatszego pakietu wsparcia i narzędzi. Oprócz najszerszego wsparcia technologicznego oraz rozszerzonego wsparcia marketingowego, status partnera diamentowego zapewnia również możliwość uzyskiwania dodatkowych rabatów i poprawę warunków na jakich realizowana jest współpraca handlowa. Przełoży się to bezpośrednio na warunki współpracy, jakie Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne będzie mogła oferować swoim klientom. Oznacza to również możliwość zapewniania klientom jeszcze sprawniejszej obsługi przedsprzedażnej i wsparcia posprzedażowego.

 

***

Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. jest doświadczonym dostawcą innowacyjnych rozwiązań IT oraz systemów komunikacyjnych. Jest jedną z najdłużej działających w Polsce spółek z branży nowoczesnych technologii. Od 25 lat projektuje, wdraża i integruje wysokozaawansowane systemy dla biznesu oraz świadczy usługi konsultingowe i audytorskie.

Spółka wdraża i integruje systemy teleinformatyczne Contact Center i Call Center, Unified Communications, Unified Messaging oraz systemy pracy grupowej (Web Collaboration). Dostarcza rozwiązania informatyczne służące do analizy dużych ilości informacji, systemy zabezpieczenia danych oraz systemy zarządzania procesami. Oferuje rozwiązania Big Data umożliwiające m.in. analizę zachowań i preferencji klientów.

Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. jest certyfikowanym partnerem IBM w zakresie systemów analizy danych oraz systemów ochrony danych osobowych (posiada status IBM Silver Partner). Spółka oferuje również technologie innych uznanych dostawców, jak np.: Avaya, HP, Axxerion czy Vocalcom. W zakresie systemów bezpieczeństwa i automatyki Unima2000 jest miedzy innymi partnerem firm: Bosch, Siemens, Delta Controls, Honeywell, Schrack Seconet, HPE, Fortinet.

Od 2006 roku Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Tworzy grupę kapitałową w skład której wchodzą: IQnet Sp. z o.o. oraz Lockus Sp. z o.o. (właściciel Teleinvention Contact Center).

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.unima2000.pl.

Wróć

Nasi klienci