Technologiczna Grupa Fabrity (GPW: FAB) ma za sobą udane I półrocze 2024. Oprócz dynamicznego wzrostu wyników rdr na bazie wzrostu biznesu, wynik netto dodatkowo wzrósł dzięki zaksięgowaniu nadpłaty podatku za lata 2022-2023. Z czego to wynika oraz na jaką zaliczkę dywidendy mogą liczyć inwestorzy, a także o co chodzi z połączeniem dwóch spółek z grupy opowiada Wiceprezes Artur Piątek.
Najbliższe wydarzenia
Cze
26
-
Cze
26
Cze
29
-
Cze
29
Makarony Polskie - Zwyczajne Walne Zgromadzenie
Makarony Polskie - Zwyczajne Walne Zgromadzenie
11:00
Cze
29
-
Cze
29
Cze
30
-
Cze
30
Lip
23
-
Lip
23
CFO Fabrity o wyższym zysku netto dzięki zwrotowi CIT
wrz 6, 2024
