AB, Amica, ATM Grupa i Makarony Polskie na 28. edycji WallStreet

 
W Karpaczu, w Hotelu Gołębiewski, rozpoczyna się najnowsza odsłona największej konferencji inwestorów indywidualnych. Mają oni okazję bliższego, bezpośredniego poznania części spółek wspieranych przez Agencję P&L.
 
O godz. 10:00 w piątek, 7 czerwca, w ogniu pytań publicysty ekonomicznego Tomasza Pruska znajdzie się Marcin Zieliński, reprezentujący Grupę Makarony Polskie, producenta makaronów i dań gotowych, pracującego nad akwizycjami i konsolidacją branży („Spożywka lepsza niż nowe technologie” – Sala Żółta, 4 p.).
 
Z kolei w godzinach 14:15-16:15 inwestorzy mają możliwość odwiedzenia stoisk oraz porozmawiania z przedstawicielami AB, ATM Grupy i Makaronów Polskich w ramach targów „Twoje Inwestycje” (Sala Bankietowa, 7 p.)
 
O godz. 16:15 rozpocznie się z kolei prezentacja ATM Grupy, którą poprowadzi Wiceprezes Przemysław Kmiotek (Sala Niebieska, 4 p.).
 
Następnie o godz. 18:45 zapraszamy na panel dyskusyjny pt. Koniunktura w gospodarce oczami dużych spółek giełdowych, w której udział weźmie Wiceprezes AB Grzegorz Ochędzan, obok przedstawicieli Zarządów PZU, JSW i KGHM.
 
O godz. 20:00 rozpocznie się uroczysty bankiet, podczas którego nastąpi rozdanie nagród SII w plebiscycie Herosi Rynku Kapitałowego. Grupa AB została nominowana w kategorii spółek o najlepszej jakości relacji inwestorskich, Amica w kategorii ESG, a ATM Grupa w kategorii spółka dywidendowa.
 
W sobotę polecamy panel dyskusyjny z udziałem Wiceprezesa ATM Grupy Przemysława Kmiotka pt. Innowacje made in Poland (godz. 12:45, Sala Niebieska, 4 p.). W ramach Forum Akcjonariat będzie miała miejsce prezentacja Grupy AB (godz. 17:15, Sala Żółta).