ATM Grupa na WallStreet 2024 Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych

 

ATM Grupa została partnerem 28. edycji konferencji WallStreet, największego wydarzenia inwestorów indywidualnych. Spółka została również uhonorowana nominacją do Herosa Rynku Kapitałowego w kategorii spółki dywidendowej – podczas 21 lat na giełdzie ATM Grupa wypłaciła już 21 dywidend, rokrocznie dzieląc się w bezpośredni sposób z akcjonariuszami.

Podczas trwających dwie godziny targów „Twoje Inwestycje” stoisko Spółki było oblegane przez uczestników konferencji, którzy mogli zapoznać się z materiałami informacyjnymi oraz mieli możliwości bezpośrednich rozmów z przedstawicielami ATM Grupy. Pytania dotyczyły zarówno produkcji filmowych i serialowych, jak również sprzętu produkcyjnego czy też zagadnień finansowych, w tym rozliczania produkcji audiowizualnych w bilansie i rachunku zysków.

Wiceprezes Przemysław Kmiotek był uczestnikiem panelu dyskusyjnego „Innowacje made in Poland”, moderowanego przez Daniela Paćkowskiego, redaktora portalu StockWatch.pl. Była to sposobność, aby opowiedzieć o innowacjach w biznesie ATM Grupy oraz o nowych możliwościach, jakie stwarza AI i nowoczesne modele konsumpcji treści.

Wiceprezes Kmiotek wraz z reprezentującym dział finansowy Dawidem Frączkiem poprowadzili również prezentację ATM Grupy w ramach Forum Akcjonariat. Omówione zostały zarówno wyniki i wskaźniki finansowe, jak również obszary działalności i perspektywy dla inwestorów, także w zakresie wartości spółek spoza działalności podstawowej (deweloperka mieszkaniowa, pakiet akcji BoomBitu).

Podczas konferencji WallStreet w Karpaczu Wiceprezes Kmiotek udzielił również wywiadów telewizyjnych oraz wielokrotnie rozmawiał z obecnymi oraz potencjalnymi akcjonariuszami Spółki.

 

Linki:

Prezentacja spółki na WallStreet28

Strona konferencji WallStreet