Producent i dystrybutor gier komputerowych City Interactive podpisał list intencyjny z niemiecką firmą DECK13 Interactive w sprawie wspólnej produkcji gry wideo z gatunku RPG (role-playing game) w wersji na Xbox®360, Sony Playstation®3 i PC, podała spółka w komunikacie. Zakończenie produkcji gry planowane jest w roku 2013.

Funkcję producenta Wykonawczego ze strony Emitenta powierzono Panu Tomaszowi Gopowi, który był jednym z głównych producentów gryWiedźmin® 2 Zabójcy Królów’. DECK13 Interactive GmbH ma na swoim koncie wiele udanych i ukończonych gier video, w tym grę w gatunku RPG” – głosi komunikat.

W I poł. 2011 r. spółka miała 10,12 mln skonsolidowanego zysku netto wobec 10,50 mln zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio: 43,23 mln wobec 28,88 mln . (ISB)

Analiza:

Informacja ta spodobała się inwestorom, którzy podtrzymują wzrosty od początku dzisiejszych notowań. Kurs aktualnie znajduje się przy linii spadkowej, wyrysowanej od tegorocznego kwietniowego szczytu, która tworzy mocny opór na poziomie 23,90. Jeżeli popyt zdoła przebić się przez barierę, wówczas oczekiwać będzie można dalszych wzrostów w kierunku 25,00 oraz poziomej linii oporu przy 26,50. Brak wybicia może przenieść się na realizację części otwartych pozycji oraz cofnięciem w okolice 21,70.

[Dowiedz się więcej z portalu FXone]