Gamedust na konferencji WallStreet 2022

 

Spółka Gamedust – giełdowy producent i wydawca gier, w szczególności VR, a jednocześnie firma rozwijająca autorską linię biznesową Connected Realities – w ostatnich miesiącach weszła na GPW, a już szturmem wdarła się w świadomość inwestorów giełdowych. Po licznych informacjach biznesowych, jakie zostały przekazane inwestorom w ostatnich tygodniach, Gamedust zaprezentował się również na największej konferencji inwestorów indywidualnych – WallStreet Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

CEO Paweł Flieger zainteresował najpierw inwestorów projektem Simmersiv (https://www.wallstreet.org.pl/wystawca/simmersiv/) podczas czwartkowej prezentacji online. Podzielił się przy tym tezą, że gry są nowym e-commerce.

Z kolei w następnych dniach konferencji, które w całości odbywały się offline, Gamedust przyciągał uczestników konferencji (było ich ponad 1100) symulatorem VR wózka widłowego. W konkursie realizacji zadań operatora takiego pojazdu na czas do wygrania była wycieczka na Karaiby.

Nagranie prezentacji Prezesa Pawła Fliegera powinno być wkrótce dostępne dla uczestników konferencji. Podobnie można spodziewać się w najbliższym czasie publikacji wywiadów, udzielonych przez CEO Grupy Gamedust podczas konferencji WallStreet.

Aktualności z Grupy Gamedust można znaleźć pod adresem: https://pandl.pl/gamedust/