Gamedust rozpoczyna sprzedaż pełnej wersji gry Best Forklift Operator

Giełdowy Gamedust wprowadza dziś do sprzedaży pełną wersję symulatora wózka widłowego studia Setapp „Best Forklift Operator”. Gra dostępna będzie na platformie Steam na PC z pełnym wsparciem dla VR.

Gra Best Forklift Operator w kwietniu bieżącego roku została udostępniona dla graczy w formule tzw. “wczesnego dostępu”. Następnie rozwinęliśmy ją kilkoma aktualizacjami. Dzięki temu udało nam się zebrać społeczność graczy zainteresowanych tego typu tytułami, uzyskać od nich cenne informacje zwrotne oraz dopracować finalny produkt. Dziś pora na kolejny krok, Best Forklift Operator w pełnej wersji zadebiutuje na platformie Steam komentuje Paweł Flieger, Prezes Zarządu Gamedust S.A.

Best Forklift Operator dostępny jest zarówno w wersji anglojęzycznej, jak również w wersji natywnej największego rynku symulatorów w Europie, jakim są Niemcy. W pełnej wersji Best Forklift Operator gracze otrzymają do wyboru wiele wózków widłowych i zróżnicowane magazyny. Pojawi się również możliwość rywalizowania ze sobą poprzez tablice zliczające wyniki (leaderboards), a także system osiągnięć (Steam Achievements). Gra wspiera najpopularniejsze kierownice oraz gogle VR (aktywne jest również obsługa poprzez kontrolery, klawiaturę i myszkę), a użytkownicy pełnej wersji mogą korzystać z systemu nagród Steam (Point Shop oraz Community Items).

Best Forklift Operator to symulator, który daje niepowtarzalną okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w roli operatora wózka widłowego. Od graczy zależeć będzie, czy łańcuch dostaw nie zostanie przerwany, a towary dotrą do fabryk i magazynów na czas. Na początek każdy przejdzie obowiązkowe szkolenie, a po zdobyciu uprawnień rozpocznie się tryb kariery. Wykonując starannie i szybko kolejne zadania, gracz otrzymuje wynagrodzenie, a każda pomyłka i uszkodzenie skutkuje karami finansowymi. Dostępny jest również tryb Arcade, w którym zamiast poważnej pracy operatora gracze będą mogli zrobić największy bałagan bez konsekwencji, jakie ponieśliby w realnym magazynie.

***

 

Trailer Best Forklift Operator: https://youtu.be/WAwIECyub3w

Karta Steam: https://store.steampowered.com/app/1684670/Best_Forklift_Operator/

 

 ***

Gamedust S.A. to notowana na rynku NewConnect GPW spółka będąca deweloperem i wydawcą gier, przede wszystkim na platformy wirtualnej rzeczywistości.

Spółka dostarcza pełne immersji doświadczenia dla globalnych odbiorców cyfrowej rozrywki, w szczególności z wykorzystaniem technologii wirtualnej rzeczywistości (VR), rozszerzonej rzeczywistości (AR) i Mixed Reality (MR).

Działalność biznesowa prowadzona jest w trzech strategicznych obszarach: produkcja gier, działalność wydawnicza oraz autorska linia biznesowa Connected Realities, w ramach której powstała spółka Bluekey. Dotychczasowe tytuły produkcji Gamedust to Neverout, Overflight, Spuds Unearthed oraz Yupitergrad. W najbliższych kwartałach Gamedust zamierza dostarczyć na rynek zarówno nowe własne produkcje (Yupitergrad 2: The Lost Station), jak również projekty wydawnicze (Sunrise GP, Best Forklift Operator, Rooms of Realities).

Więcej informacji pod adresem www.gamedust.co, facebook.com/Gamedust/ i twitter.com/GamedustTT.