Pfleiderer Polska kolejny rok z K2 Precise

 

Agencja K2 Precise (Grupa K2) odpowiada za kompleksową obsługę digitalową marki Woodlove.to firmy Pfleiderer Polska.

 

Działania obejmują obsługę digitalową Pfleiderer Polska w zakresie platformy Woodlove.to. W kwietniu 2022 roku agencja rozpoczęła prace nad optymalizacją serwisu i treściami (SEO & content). Platforma była gotowa już w listopadzie tego samego roku. W oparciu o zebrane dane powstała strategia content marketingowa na kilka kolejnych miesięcy, co pozwoliło na regularne tworzenie kilkudziesięciu pieces of content każdego miesiąca. Wysoką jakość przygotowanych tekstów zapewnili m.in. doświadczeni autorzy z branży home, garden & interiors, architekci czy absolwenci uczelni artystycznych, z którymi współpracuje agencja.

 

K2 Precise odpowiada również za kampanię świadomościową, performance, usługi analityczne platformy, SEM oraz integrację i obsługę w narzędziu Marketing Automation HubSpot. Współpraca K2 Precise i Pfleiderer Polska ma charakter stały. Za przygotowanie koncepcji kreatywnej oraz strategię, obsługę i moderację kanałów Social Media odpowiedzialna jest agencja Good People.

 

–  Stworzyliśmy platformę Woodlove.to, która skupia w sobie inspiracje oraz narzędzia do kompleksowego planowania i realizacji wymarzonych projektów wnętrz. Łączy i integruje w jednym procesie osoby planujące remont lub wykończenie mieszkania, z siecią Pfleiderer Partner, architektami i stolarzami. Projektanci i architekci będą tu prezentować zrealizowane projekty oraz oferować swoje usługi. Stolarze aktywni na naszej platformie zwiększą natomiast swoje szanse na złożenie oferty na wykonanie danej inwestycji i jej realizację. Zdecydowaliśmy się na współpracę m.in. ze względu na doświadczony zespół obsługowy. Jestem przekonany, że wybór agencji K2 Precise to krok w rozwoju platformy Woodlove.to.– Jakub Wołodko, Dyrektor Marketingu Pfleiderer Polska.

 

 

Platforma Woodlove.to pozwala na stworzenie wymarzonej przestrzeni począwszy od znalezienia inspiracji po dobór wykwalifikowanego specjalisty, materiałów i wykonanie projektu. Po założeniu konta użytkownik dostaje możliwość m.in. tworzenia własnych projektów, w których może dodawać dokumentację wykonawczą czy wizualizacje wnętrz, a także tworzyć plany i mieć dokładny wgląd w poszczególne etapy realizacji pomieszczenia.

 

Marka Woodlove.to firmy Pfleiderer Polska to również platforma wielostronnie integrująca wszystkich zainteresowanych usługami remontowymi, służąca budowaniu relacji z partnerami oraz grupami docelowymi na ścieżce zakupowej m.in. stolarzami, projektantami, architektami. Dostęp do wiedzy i bazy usług poszukiwanych dotychczas w kilku miejscach znajduje się teraz na jednej platformie. 

 

***

K2 Precise specjalizuje się w kampaniach digitalowych i wszechstronnym wsparciu w obszarze mediów, SEO & content marketing oraz MarTech. Jest częścią Grupy K2, która dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi w obszarach transformacji cyfrowej i marketingu digitalowego, oparte o zaawansowaną analitykę i tworzenie rozwiązań software. 

Działalność Grupy K2 opiera się na uzupełniających się liniach biznesowych:

Segment mediowy – K2 Precise – prowadzenie kampanii digitalowych, usługi specjalistyczne – od social, programmatic, performance, SEO/SEM, business intelligence po analitykę, kompleksowe wsparcie e-commerce, usługi planowania i zakupu TV. 

 

Segment agencyjny – K2 Create – projektowanie i prowadzenie kampanii zintegrowanych we wszystkich mediach, opracowanie i wdrażanie strategii komunikacji marek. 

  

Segment software – Fabrity / K2 Digital Products – kompleksowe wsparcie w zakresie tworzenia oprogramowania dla biznesu, projektowania produktów cyfrowych i rozwiązań e-commerce. 

 

Segment chatbotów – PerfectBot – chatboty drugiej generacji, które rozumieją większość pytań klientów, dzięki czemu realnie odciążają Contact Center.