Północ Wrocławia coraz atrakcyjniejsza

Gant Development odkrywa zalety północnej części Wrocławia, gdzie realizuje właśnie nowe osiedle mieszkaniowe. Bliskość Śródmieścia, szkół, opieki medycznej czy centrów handlowych zapewnia komfort mieszkania poza ścisłym centrum Wrocławia.
I to wszystko w bardzo przystępnej cenie!

Gant Development, najbardziej znany dolnośląski deweloper, wyznacza trendy i odkrywa zalety mieszkania na północ od centrum miasta. Przy ul. Kamieńskiego rozpoczęła się już realizacja osiedla Nord House. Wjego pobliżu znajdują się liczne punkty handlowe i usługowe, Centrum Handlowe Marino, szkoły, przedszkola, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny czy Wrocławski Teatr Piosenki. Co więcej, Dobrą komunikację z innymi dzielnicami Wrocławia zapewnia szybki dojazd do obwodnicy śródmiejskiej. Jednocześnie niedaleko osiedla znajduje się Park im. Marii Dąbrowskiej – idealny do popołudniowych i weekendowych spacerów. Zieleni nie zabraknie też wokół samej inwestycji.

– Zdecydowana większość inwestycji mieszkaniowych koncentruje się w południowej i zachodniej części miasta. Północny rejon jeszcze nie jest w pełni odkryty, a również ma wiele zalet. Dotyczy to zwłaszcza tych inwestycji, które położone są blisko Śródmieścia. Zapewniają mieszkańcom dostęp do infrastruktury społeczno-handlowej oraz dogodną komunikację przy zdecydowanie niższych cenach mieszkań – mówi Małgorzata Urbaniak, analityk rynku nieruchomości w Gant Development.

Mieszkania w kompleksie Nord House będą posiadały balkony lub tarasy, a lokale usytuowane na parterze zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne. Dbałość o zadowolenie przyszłych mieszkańców przejawi się również w montażu stojaków na rowery oraz ciekawej architekturze i wysokiej jakości wykończenia.

– Nowa inwestycja na wrocławskich Karłowicach to udany kompromis pomiędzy lokalizacją, architekturą, jakością i ceną – podkreśla Dariusz Wilk, dyrektor marketingu i sprzedaży w Gant Development.

Dodaje, że zainteresowanie projektem jest duże i w pierwszym miesiącu obecności projektu w ofercie nabywców znalazło już 12 proc. lokali z pierwszego etapu. Pierwszy etap inwestycji obejmuje 78 mieszkań. Ich budowa powinna zakończyć się w IV kwartale 2013 r. W dwóch etapach powstanie łącznie 570 mieszkań o metrażach 38-75 m2 oraz podziemne garaże. Ceny metra kwadratowego zaczynają się już od 4999 zł/m2.