Raport bieżący 5/2022

 

Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne.

Zarząd Gamedust S.A. z siedzibą we Wrocławiu („Emitent”), w nawiązaniu do raportu ESPI nr 24/2021 z dnia 27.09.2021 roku, informuje, że gra Best Forklift Operator („Gra”) w dniu dzisiejszym tj. 07.04.2021 zostanie udostępniona do sprzedaży na platformie Steam – karta Steam Gry https://store.steampowered.com/app/1684670/Best_Forklift_Operator.

 

Best Forklift Operator to wspólny projekt, w którym Emitent wykorzystuje swoje doświadczenie w wydawaniu produkcji własnych i występuje w roli wydawcy, tworzony we współpracy z Setapp sp. z.o.o. z siedzibą w Poznaniu specjalizującej się w tworzeniu realistycznych symulatorów.

 

Gra w aktualnej wersji składa się z trybu treningowego uczącego kierować i wykonywać precyzyjne manewry maszyną, trybu kariery z dwoma przestrzeniami magazynowymi oraz dwoma wózkami widłowymi oraz trybu „swobodnej zabawy” na placu magazynowym. Dzięki doświadczeniu tworzących Grę podmiotów działa ona zarówno standardowych ekranach jak również goglach VR, pozwalających na jeszcze większą immersyjność rozgrywki. Gra będzie dalej rozwijana w ramach formuły Early Access aż do pełnej premiery, planowanej również w tym roku.